urgentní termín pohovoru


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/doc/www.esta-viza-usa.cz/www/_common/common.php on line 565

Urgentní termín pohovoru

Pokud potřebujete urychleně získat termín pro pohovor na americké ambasádě či konzulátu kvůli urgentnímu důvodu, je zde návod, jak postupovat:

  1. Vyplnění formuláře DS-160: Nejprve je nutné vyplnit elektronickou verzi vízového formuláře DS-160.

  2. Sjednání online termínu pohovoru: Poté si online zarezervujte nejbližší dostupný termín pohovoru.

  3. Zaslání žádosti o urgentní termín: Následně můžete odeslat e-mail na adresu consprague@state.gov s žádostí o urgentní termín. E-mail by měl obsahovat:

    • Předmět: Žádost o urgentní termín pohovoru
    • Údaje o již sjednaném termínu: Kód potvrzení, datum a čas pohovoru, příjmení, křestní jméno, číslo pasu, čárový kód, telefonní číslo a e-mailovou adresu.
    • Zdůvodnění urgentní žádosti: Uveďte důvod, proč potřebujete urgentní termín, např. nemoc nebo úmrtí přímého člena rodiny, naléhavá léčba žadatele nebo urgentní obchodní cesta.
  4. Vyrozumění o rozhodnutí: Vaše žádost bude posouzena ještě týž den, a vy budete informováni, zda vám byl urgentní termín přidělen.

Uveďte ve své žádosti co nejpřesnější informace, abychom mohli řádně rozhodnout o naléhavosti vaší situace. Velvyslanectví má přesně stanovená kritéria pro udělení mimořádných termínů, která musí být splněna.

 

Vzor emailu

Email: 

Předmět: Žádost o urgentní termín pohovoru

Údaje, o již sjednaném termínu pohovoru:

Confirmation ID: Kód potvrzení

Appointment Date: Datum pohovoru

Appointment Time: Čas pohovoru

Surname: Příjmení

Given Name: Křestní jméno

Passport Number: Číslo pasu

Barcode Number: Čárový kód

Telephone Number: Telefonní číslo

Email Address: Emailová adresa

 

 

Kam dál