Letenky

Levné letenky do USA

Levné letenky do USA můžete najít několika způsoby. Zde je několik tipů:

  1. Plánování včas: Pokud víte, kdy cestujete, plánujte svou cestu včas. Většinou platí, že čím dříve si koupíte letenku, tím levnější bývá.

  2. Sledování slev: Některé aerolinky nabízejí pravidelné slevy na lety do USA. Můžete sledovat slevové portály a získávat informace o aktuálních slevách.

  3. Připojení k věrnostnímu programu: Většina aerolinek nabízí věrnostní programy, které mohou nabídnout výhody jako slevy na lety.

  4. Srovnávání cen: Použijte webové stránky, které porovnávají ceny letenek od různých aerolinek. Mnoho takových stránek může být nalezeno online.

  5. Flexibilita: Pokud jste flexibilní v termínu odletu a příletu, můžete najít levnější letenky. Někdy mohou být levnější lety na různé dny nebo dokonce ve středu týdne.

Pamatujte si, že ceny letenek do USA se mohou měnit v závislosti na sezoně a na zvolené destinaci.

New York, Miami, Atlanta, Chicago, Los Angeles nebo hříšné Las Vegas, to jsou destinace kam teď můžete letět mnohem levnějí než v minulosti. Důvodem jsou klesající ceny ropy a nižší kurz amerického dolaru. Proto jsou letenky na dlouhodobám minimu. Kupujte letenky do mnoha destinací USA i za méně než 8000Kč Neváhejte a kupujte letenky na stránkách www.euroletenky.cz 

 

Kam dál